Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2023

Εργοδηγός σε κατασκευαστική εταιρία

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Από Τεχνική Εταιρία Κατασκευών & Real Estate στη Θεσσαλονίκη ζητείται Εργοδηγός – Εργοταξιάρχης πλήρους απασχόλησης με Τιμολόγιο Παροχής Υπηρεσιών.

Περιγραφή Θέσης:

  • Συντονισμός εργασιών σύμφωνα με τις προτεραιότητες και τα σχέδια κατασκευής
  • Παρακολούθηση παρουσιών των συνεργείων
  • Ανάθεση γενικών και καθημερινών καθηκόντων
  • Επίβλεψη και Εκπαίδευση εργατών και τεχνιτών
  • Εξασφάλιση της τήρησης όλων των κανόνων και των μέτρων προστασίας και ασφάλειας
  • Επίβλεψη της χρήσης μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Παρακολούθηση εξόδων και διασφάλιση τήρησης του προϋπολογισμού των έργων
  • Αναφορές προόδου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / Τεχνική Σχολή
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ως Εργοδηγός Κατασκευαστικών Έργων τουλάχιστον 5 ετών
  • Εξαιρετικές ικανότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητες αποτελεσματικής επικοινωνίας
  • Γνώση σχεδιασμού διαγραμμάτων Gantt
  • Γνώση κατάρτισης προϋπολογισμού για ανακαινίσεις και επιμετρήσεων μέσω H/Y
  • Ικανότητα ανάγνωσης σχεδίων, διατάξεων και σχεδιαγραμμάτων

Παροχές

  • Σταθερή και Συνεχής σχέση επαγγελματικής συνεργασίας
  • Ικανοποιητικές αμοιβές
  • Σταθερό πρωινό ωράριο