Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/5/2024

Εργάτης Αποθήκης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία με έδρα στον Λαγκάδα ζητά Εργάτη Αποθήκης.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή α και β υλών
  • Τακτοποίηση και καθαριότητα της περιοχής ευθύνης του
  • Συμμετοχή στην καθημερινή οργάνωση αποθεμάτων
  • Επιθεώρηση προϊόντων για ελαττώματα και βλάβες
  • Τροφοδοσία της παραγωγής με α ύλες σύμφωνα με το πρόγραμμα παραγωγής
  • Απογραφές ειδών αποθήκης
  • Τήρηση των κανόνων και εφαρμογή των διαδικασιών και κανονισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού ηλεκτροκίνητου παλετοφόρου και κλαρκ
  • Ομαδική εργασία και οργανωτικές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.