Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2021

Τεχνικός Μηχανημάτων Συσκευασίας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία μας, με σημαντική παρουσία στον χώρο των μηχανημάτων συσκευασίας από το 1960 , αναζητά υποψήφιο για το Τεχνικό τμήμα για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα θέσης:

  • Εκκινήσεις μηχανημάτων
  • Προγραμματισμένες επισκευές & συντηρήσεις μηχανημάτων συσκευασίας, είτε στις εγκαταστάσεις της εταιρίας, είτε στον χώρο των πελατών
  • Έλεγχος μηχανημάτων πριν από κάθε παράδοση σε πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 ετών
  • Πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ Τεχνολόγων (Ηλεκτρολόγων – Μηχανολόγων )
  • Άριστη γνώση Η/Υ ( CRM – MS OFFICE)
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γραπτά & προφορικά)
  • Ομαδικό πνεύμα & υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός αττικής
  • Τεχνική αντίληψη
  • Ευκολία ανάγνωσης και δημιουργίας τεχνικών σχεδίων (Ηλεκτρολογικά - Μηχανολογικά)

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητα εξέλιξης