Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/05/2024

Βοηθός Μηχανικού Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ΦΑΡΑΝΤ ΑΕ, Eταιρεία κατασκευής εναλλακτών θερμότητας με πάνω από 40 χρόνια εμπειρίας στο χώρο αναζητά για το εργοστάσιό της στην περιοχή της Παιανίας Βοηθό Μηχανικού Παραγωγής- Production Administration για να αναλάβει την υποστήριξη της Παραγωγικής Διαδικασίας μέσω μηχανογραφικής επεξεργασίας.

Καθήκοντα:
  • Παρακολούθηση της παραγωγικής διαδικασίας, συνεργασία με τον planner του εργοστασίου ως προς την εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής και σχετικό Reporting
  • Επίλυση προβλημάτων στη μηχανογραφική λειτουργία και διασφάλιση της ομαλής ροής της παραγωγής
  • Συνεργασία με τον Υπεύθυνο Παραγωγής για την υλοποίηση βελτιώσεων και την εφαρμογή βέλτιστων πρακτικών παραγωγής
  • Διασφάλιση εργονομίας στον χώρο της Παραγωγής