Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2023

Εκπρόσωπος Πωλήσεων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη THE MALL ATHENS ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Μεταπτυχιακό (MSc)

Η ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.Ε., που κατέχει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά στην λιανική πώληση ωρολογίων και κοσμημάτων εδώ και 60 χρόνια, με 4 καταστήματα σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Γρεβενά και τα 2 μεγαλύτερα e-shop στην Ελλάδα, OROLOI.GR και KOSMIMA.GR, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της.

Εάν θέλεις να μπεις και εσύ στην ομάδα μας, έχεις όρεξη και ενθουσιασμό για εργασία και θέλεις μια μακρόχρονη και σταθερή δουλειά σε μια εταιρεία που σέβεται και ανταμείβει το προσωπικό της, τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου για τον ρόλο:

Εκπρόσωπος Πωλήσεων στο κατάστημα μας στο Μαρούσι Αττικής (The Mall Athens)

*Θα εκτιμηθεί επισυναπτόμενη φωτογραφία

Κύρια Καθήκοντα:

  • Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Πώληση προϊόντων
  • Υποστήριξη στο ταμείο (διεκπεραίωση πληρωμών, αλλαγών, επιστροφών)
  • Παραλαβή και οργάνωση των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο επίπεδο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Προϋπηρεσία στην λιανική πώληση θα εκτιμηθεί αλλά δεν είναι απαραίτητη
  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για τον χώρο των πωλήσεων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Πειστικότητα πώλησης
  • Παρακίνηση και έμπνευση της ομάδας σου
  • Ευχάριστη και αξιοπρεπή παρουσία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Bonus πωλήσεων από τον πρώτο μήνα
  • Κουπόνια σίτισης
  • Έκπτωση για όλες τις αγορές σου
  • Συνεχής εκπαίδευσης
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ζωντανό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον