Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Τεχνικός Ηχητικών Εγκαταστάσεων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία μας, εξειδικευμένη στον τομέα των ηχητικών εγκαταστάσεων, αναζητά έναν έμπειρο τεχνικό για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει εμπειρία στην εγκατάσταση, συντήρηση και επισκευή ηχητικών συστημάτων σε χώρους όπως κέντρα διασκέδασης και ψυχαγωγίας, εκκλησίες, θέατρα, εκδηλώσεις, εμπορικά καταστήματα κ.λπ.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Εγκατάσταση και συντήρηση ηχητικών συστημάτων
  • Προγραμματισμός και ρύθμιση ηχητικού εξοπλισμού
  • Αντιμετώπιση προβλημάτων και επισκευές
  • Συνεργασία με άλλα μέλη της ομάδας για την εκτέλεση έργων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στην εγκατάσταση και συντήρηση ηχητικών συστημάτων
  • Γνώση τεχνικών προδιαγραφών και εξοπλισμού
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και αντιμετώπισης βλαβών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα συνεργασίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άδεια οδήγησης (κατηγορίας Β)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.