Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Υπάλληλος Μπουφέ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Περιγραφή

Θέση: Υπάλληλος Μπουφέ
Τοποθεσία: Παλιούρι Χαλκιδικής
Διάρκεια συνεργασίας: Εποχιακή

Περιγραφή Εταιρείας:

Το Miraggio Thermal Spa Resort είναι ένα δυναμικό και καινοτόμο θέρετρο που δεσμεύεται για την αριστεία και την ανάπτυξη. Η θέση αυτή αποτελεί ένα σημαντικό κομμάτι της ομαδικής προσπάθειας για τη δημιουργία εξαιρετικών γευστικών εμπειριών για τους πελάτες μας.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και διαχείριση του buffet με έμφαση στην καθαριότητα την εμφάνιση
  • Refill και έλεγχος ποιότητας των φαγητών
  • Συνεργασία με τους μάγειρες για την αποτελεσματική λειτουργία του μπουφέ
  • Συνεργασία με το service του εστιατορίου για τυχόν απορίες πελατών σχετικά με τα συστατικά των φαγητών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή
  • Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και ικανότητα συνεργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Επιμέλεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας, συμπεριλαμβανομένων των βραδινών και σαββατοκύριακων βαρδιών
  • Κατανόηση και τήρηση των προτύπων υγιεινής και ασφάλειας του ξενοδοχείου
  • Αν είσαι ενθουσιώδης, οργανωμένος και επιθυμείς να εργαστείς σε ένα περιβάλλον που εκτιμά την προσπάθεια και την αφοσίωση, στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • 6 - 8 μήνες απασχόληση
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα.

Θα επικοινωνήσουμε στο προσεχές διάστημα μόνο με όσους επιλεγούν για συνέντευξη.

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.