Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/7/2017

Μηχανολόγος Μηχανικός

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Σύγχρονη Βιομηχανία Τροφίμων με έδρα στην Πάτρα, ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό ηλικίας έως 40 ετών, με εργασιακή εμπειρία σε γραμμή παραγωγής.

Κύριες αρμοδιότητες

  • η συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού & η εύρυθμη λειτουργία της παραγωγικής διαδικασίας

Σημαντική Σημείωση

  • η αγγελία απευθύνεται αποκλειστικά σε υποψήφιους που είναι κάτοικοι Πατρών

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού (ΤΕΙ/ΑΕΙ)
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε γραμμή παραγωγής & συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Ηλικία έως 40 ετών
  • Κάτοικος Πάτρας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία (απαραιτήτως).

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός & ασφάλιση