Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2019

Retail Sales Advisor

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ONE SALONICA | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημά ενδυμάτων στο ONE SALONICA αναζητά έναν Retail Sales Advisor / Full Time να ενταχθεί στο δυναμικό της ομάδας των πωλήσεων.

Περιγραφή Θέσης - Αρμοδιότητες :

  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας
  • Συμμετοχή στις ημερήσιες οργανωτικές εργασίες για τη λειτουργία του καταστήματος
  • Συμμετοχή στη διαμόρφωση του καταστήματος σε περιόδους που υπάρχει ενεργό πρόγραμμα προώθησης προϊόντων ή προσφορών
  • Παρακολούθηση και τήρηση των οδηγιών του Visual Merchandiser για τη διαμόρφωση της παρουσίασης των προϊόντων στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής
  • Παρακολούθηση τάσεων της μόδας
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Bonus επί της επίτευξη στόχων
  • Ιδιωτικό Ιατροφαρμακευτικό πρόγραμμα
  • Πολλές ευκαιρίες για εκμάθηση και εξέλιξη