Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2020

Βοηθός Χειριστής Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Βοηθός Χειριστής Παραγωγής σε βιομηχανία υαλοπινάκων ασφαλείας με έδρα στο Βασιλικό Χαλκίδας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Βοήθεια στο χειριστή/ χειρισμός εργαλειομηχανής
  • Συντήρηση – καθαριότητα εξοπλισμού και προσωπικού χώρου εργασίας
  • Έλεγχος διασφάλισης ποιότητας του τελικού προϊόντος
  • Συνεργασία με τον προϊστάμενο Χειριστή και Εργοδηγό βάσει προγράμματος
  • Τήρηση – διασφάλιση ατομικού προγράμματος παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο πρόγραμμα – βάρδιες
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Συνέπεια, οργανωτικότητα, πρωτοβουλία, χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα
  • Αντίληψη, κατανόηση, επικοινωνία
  • Πτυχίο, γλώσσες, προϋπηρεσία σχετικά με το αντικείμενο καθώς και γνώση προγραμμάτων CAD-CAM θα εκτιμηθούν επιπλέον

Παροχές

  • Σύγχρονο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Δελεαστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκήw Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Άμεση πρόσληψη