Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Συντηρητής (Υδραυλικός)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Το Creta Maris Resort στην Χερσόνησο Κρήτης, συνώνυμο με την εμπειρία της αυθεντικής Κρήτης μέσα από την άνεση ενός all-inclusive 5* resort με τη βιωσιμότητα στο επίκεντρο της λειτουργίας του και μέλος του βραβευμένου Metaxa Hospitality Group, αναζητά για το τμήμα συντήρησης, για 12μηνη απασχόληση:

Συντηρητή (Υδραυλικό)

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Παρακολούθηση και εξασφάλιση της καλής λειτουργίας των υδραυλικών εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
  • Συντήρηση των υδραυλικών συστημάτων των δωματίων και των εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
  • Καθαρισμός πισίνας
  • Παρακολούθηση και έλεγχο του νερού της πισίνας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής - Άδεια τεχνίτη υδραυλικού
  • Τουλάχιστον 5 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση στον ξενοδοχειακό κλάδο, κατά προτίμηση σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες
  • Άριστες γνώσεις αντλιοστασίων – μηχανοστασίων και σύγχρονων συστημάτων
  • Βασικές γνώσεις θερμαστή-υγραέρια, καθώς και γενικές τεχνικές γνώσεις και κατασκευαστικές δεξιότητες
  • Γνώση συντήρησης πισινών και ελέγχου του νερού της πισίνας
  • Γνώση παρακολούθησης της παραγωγής νερού με αντίστροφη ώσμωση
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα

  • Γνώση προγραμμάτων συντήρησης

Παροχές

  • Διατροφή στο Staff Restaurant (κατά τη διάρκεια λειτουργίας του ξενοδοχείου)
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις,''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.