Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Σύμβουλος Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το UniOpen παρέχει εξ αποστάσεως σύγχρονα κορυφαία εκπαιδευτικά προγράμματα υψηλής ποιότητας σε όλες τις ανώτατες βαθμίδες . Ζητάμε μία/ έναν αφοσιωμένη/ο και έμπειρη/ο επαγγελματία για να ενταχθεί στην ομάδα μας ως Σύμβουλος Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων με ανάλογη εμπειρία, εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και ενθουσιασμό για την εκπαίδευση.

Καθήκοντα:

Διερεύνηση ακαδημαϊκών αναγκών, σχεδιασμός εκπαιδευτικού πλάνου και ενημέρωση των φοιτητών σχετικά με τα εκπαιδευτικά προγράμματα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον τριετή σχετική προϋπηρεσία.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης του χρόνου.

Παροχές

  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες για εξέλιξη, προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη.
Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας σε ένα δυναμικό περιβάλλον και να συμβάλετε στην προαγωγή της εκπαίδευσης στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.