Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Personal Care Advisor

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ONE WAY , αναζητά για λογαριασμό της της 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου VODAFONE , στελέχη για τον ρόλο του Personal Care Advisor, που θα εργάζονται στις εγκαταστάσεις της Vodafone.

Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση μέσω εισερχόμενων & εξερχομένων κλήσεων σε προσωπικό σου premium πελατολόγιο με σκοπό την ανάδειξη αναγκών, την επιβεβαίωση ικανοποίησης από τη χρήση των προϊόντων / υπηρεσιών και την ανανέωση των συνδέσεων του πελάτη.
  • Διατήρηση σχέσης εμπιστοσύνης και καλής συνεργασίας βασισμένων σε μια πελατοκεντρική προσέγγιση και προσωπική επικοινωνία με τον εκάστοτε πελάτη
  • Συστηματική καταγραφή πληροφοριών, παρακολούθηση πορείας αιτημάτων καθώς και πλήρη παροχή πληροφοριών για θέματα λογαριασμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση & Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό πλήρες πρωινό ωράριο (Δευτέρα - Παρασκευή, 9:00-17:00)
  • Αμειβόμενη εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης με τη σιγουριά και τη δυναμική μιας μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.