Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/6/2017

Ηλεκτρολόγος Βιομηχανίας (Γαλλία)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Τεχνική Εταιρεία με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά Ηλεκτρολόγο Βιομηχανίας για το υποκατάστημα της (Ναυπηγείο) στη Γαλλία.

Αρμοδιότητες

  • Καθημερινός έλεγχος καλής λειτουργίας μηχανημάτων
  • Επιδιόρθωση παντός τύπου ηλεκτρικού προβλήματος/αυτοματισμού
  • Σύνδεση μηχανημάτων σε βιομηχανικούς ηλεκτρικούς πίνακες
  • Εγκατάσταση ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Ημερήσια / εβδομαδιαία / μηνιαία συντήρηση μηχανημάτων
  • Επιδιόρθωση απλών μηχανολογικών εξαρτημάτων
  • Καθημερινή αναφορά εργασιών στο Διευθυντή έργου
  • Παραγγελία υλικών (Ασφάλειες, Ρελέ, Μετρητές φάσεων κ.α.)
  • Βοήθεια στον Εργοδηγό Βάρδιας σε άλλες εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Εργασίας απαραίτητη
  • Ηλικία: 25-40 ετών

Απαιτούμενες Γνώσεις

  • Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις
  • Ηλεκτρικοί Κινητήρες (Μοτέρ)
  • Ηλεκτρικοί Πίνακες Μηχανημάτων
  • Βιομηχανικοί Αυτοματισμοί
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

  • Παρέχεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παρέχεται διαμονή και διατροφή στη Γαλλία