Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το Διαγνωστικό Κέντρο Γαληνός, ενδιαφέρεται να προσλάβει για την στελέχωση του κέντρου στην περιοχή του Παγκράτιου! Υπάλληλο Γραμματείας Διαγνωστικού

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση ασθενών / συνεργατών Συντονισμός ραντεβού ασθενών
  • Δακτυλογράφηση ιατρικών πορισμάτων
  • Τιμολόγηση ασθενών - Ταμείο Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας (εξερχόμενης / εισερχόμενης) Απαραίτητα Προσόντα  Παροχές Π

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Διοίκησης Μονάδων Υγείας, Οικονομικών ή συναφές
  • Επιθυμητή αντίστοιχη προηγούμενη εργασιακή εμπειρία
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και δακτυλογράφησης
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Υψηλό προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πολύ καλή επικοινωνία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες

Παροχές

  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές αναλόγως εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.