Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

Maintenance - Συντηρητής Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Συντηρητής Ξενοδοχείου - Μύκονος

Αναζητάμε Συντηρητή Γενικών Καθηκόντων για ξενοδοχείο στη Μύκονο.

Περιγραφή Θέσης

  • Έλεγχος και συντήρηση κτιριακών εγκαταστάσεων - ηλεκτρολογικών
  • Συντήρηση και καθαριότητα υδραυλικών εγκαταστάσεων (πισίνων – υδρομασάζ)
  • Εντοπισμός δυσλειτουργιών και άμεση επιδιόρθωση βλαβών
  • Σωστή παρακολούθηση και τακτοποίηση αποθήκης (οργάνωση εργαλείων / ανταλλακτικών)
  • Συντήρηση και φροντίδα κήπων και κοινόχρηστων χώρων
  • Άμεση επίλυση προβλημάτων βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση υδραυλικών και ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Γνώση αντλιοστασίων και μηχανοστασίων πισίνας
  • Εμπειρία σε κτιριακές εγκαταστάσεις
  • Επαγγελματική εμφάνιση, σοβαρότητα, υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικότητα, ευελιξία σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διαμονή και διατροφή ( δύο γεύματα )
  • Δυνατότητα ετήσιας απασχόλησης
  • Προοπτικές εξέλιξης