Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Γεωπόνος Αγρού

Αγροτικά

Πόλη ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

Η εταιρία ΑΡΔΑΣ FROST με έδρα τα Κόμαρα Ορεστιάδας ζητεί Γεωπόνο Αγρού για την ευρύτερη περιοχή της Ορεστιάδας - Διδυμοτείχου.

Βασικά καθήκοντα:
  • Σχεδιασμός καλλιεργητικού προγράμματος σποράς σύμφωνα με την βιομηχανοποίηση του εργοστασίου
  • Καθημερινή επαφή με τους παραγωγούς της περιοχής και σύναψη συμβολαίων καλλιέργειας
  • Καθημερινή παρουσία στους αγρούς για αξιολόγηση των σταδίων ανάπτυξης των φυτών δίνοντας παράλληλα τεχνικές οδηγίες στους συμβαλλόμενους παραγωγούς.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γεωπονίας ΑΕΙ/ΤΕΙ (Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος)
  • Δίπλωμα Ι.Χ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση της Αγγλικής
  • Καλή γνώση της Microsoft (Excel, Word, PowerPoint)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.