Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2019

Διαχειριστής / Διαχειρίστρια Ε-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Διαχειριστής / Διαχειρίστρια Ε-shop από εταιρεία ειδών αλιείας στη Θέρμη Θεσσαλονίκης.

Δυνατότητα πλήρους ή μερικής απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση περιεχομένου και γραφικών του ήδη υπάρχοντος ηλεκτρονικού καταστήματος και site της εταιρείας, ανανέωση με νέα προϊόντα
  • Υπεύθυνος για τη καταχώρηση και ενημέρωση τον προϊόντων της ιστοσελίδας
  • Προώθηση του eshop σε αγορές και καθοδήγηση της εταιρείας για βελτιστοποίηση της online πολιτικής της
  • Υπεύθυνος ηλεκτρονικής διαφήμισης και διαχείριση των social media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση του MS Excel
  • Άριστη γνώση Joomla
  • Πολύ καλές γνώσεις SEO, Social Media, AdWords, Google Analytics
  • Πολύ καλή γνώση του Adobe Photoshop
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σχετικά με τα είδη αλιείας και το ψάρεμα θα ληφθεί πολύ σοβαρά υπόψην
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ευελιξία, προθυμία και εχεμύθεια

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας