Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Προσωπικό για τη παραγωγή

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η Εταιρεία Παρκοτεχνική Α.Ε., που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά ικανές γυναίκες και άντρες για το τμήμα της Παραγωγής για μόνιμη και πλήρη απασχόληση στο εργοστάσιο της στη Ν. Σάντα, Κιλκίς.

Περιγραφή θέσης:

Συγκέντρωση υλικών και σύνθεση εξοπλισμού παιδικών χαρών, αθλητικού και αστικού εξοπλισμού, όπως τσουλήθρες, τραμπάλες, μονόζυγα, παγκάκια κ.α.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία στη χρήση εργαλείων χειρός
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.