Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Συντηρητής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ERGON, ως μία ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο της εστίασης και της φιλοξενίας με πάνω από 24 καταστήματα σε περισσότερες από 4 χώρες παγκοσμίως, αναζητεί ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν το νέο καινοτόμο project της στο κέντρο της Αθήνας.

Αυτή τη στιγμή αναζητούμε:

Συντηρητή για να γίνει μέρος της ομάδας μας!

Αρμοδιότητες και υποχρεώσεις:
  • Συντήρηση και επισκευή του εξοπλισμού σε όλους τους χώρους.
  • Εκτέλεση προληπτικής συντήρησης σε όλα τα συστήματα και τον εξοπλισμό του ξενοδοχείου, σύμφωνα με τα αντίστοιχα πρότυπα και προδιαγραφές.
  • Άμεση επίλυση ζητημάτων και αιτημάτων των πελατών.
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της τάξης του χώρου εργασιών και αποθήκευσης.
  • Αυστηρή τήρηση των κανόνων και οδηγιών ασφαλείας κατά την εκτέλεση των εργασιών.
  • Αποτελεσματική και ευγενική επικοινωνία με το γραφείο υποδοχής / προϊσταμένους.
  • Αντιμετώπιση παραπόνων / αιτημάτων πελατών με επαγγελματισμό, φιλική διάθεση και
  • υπομονή.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υψηλό επίπεδο ηλεκτρολογικών, μηχανολογικών, υδραυλικών γνώσεων και αυτοματισμού
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Διάθεση συνεργασίας και βοήθειας προς τους συναδέλφους σε κάθε επίπεδο
  • Εμπειρία σε επισκευή μηχανολογικού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού

Παροχές

  • Ευκαιρία για να χαράξετε τη δική σας πορεία και καριέρα.
  • Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον αναλαμβάνοντας μία ποικιλόμορφη εργασία.
  • Απολαμβάνετε ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και προνομίων.

Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε!