Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/08/2020

Υπάλληλος Καταστήματος (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας στο χώρο της διακόσμησης, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών
• Διαχείριση και εποπτεία του ταμείου
• Προσέγγιση και κατανόηση των προσωπικών και ιδιαίτερων επιλογών διακόσμησης του πελάτη
• Συνολική υποστήριξη του πελάτη μέχρι την ολοκλήρωση του έργου
• Συντήρηση και επιστασία χώρου καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ με κατεύθυνση στη διακόσμηση και στην αρχιτεκτονική
• Δύο (2) - τρία(3) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Γνώση αρχιτεκτονικού σχεδίου ή διακόσμησης
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας