Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/3/2024

Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Αναζητούμε Head Developer  για να πλαισιώσει και να ηγηθεί της ομάδας μας στα γραφεία μας στη Θεσσαλονίκη. Παρακαλούμε όσοι στείλουν βιογραφικά να έχουν κατανοήσει τις απαιτήσεις της θέσης. Το άτομο που θα επιλεγεί θα πρέπει να έχει αρκετά προχωρημένες γνώσεις και προσόντα προκειμένου να μπορεί να υποστηρίξει το τμήμα Development της εταιρίας και να έχει τη δυνατότητα να γράψει κομμάτια κώδικα όπου χρειάζεται και είναι εφικτό.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Υλοποίηση ecommerce websites
  • Υλοποίηση & παραμετροποίηση custom themes / plugins
  • Τεχνική Υποστήριξη σε υπάρχουσες ιστοσελίδες/e-shops

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία και Εξοικείωση σε Wordpress/Woocommerce
  • Γνώσεις HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery. Bootstrap
  • Υποστήριξη, εμπλουτισμός και διαχείριση διασύνδεσης Woocommerce με ERP (PYLON, SOFT1, GALAXY)
Θα θεωρηθούν συν :
  • Γνώση έξτρα ξένης γλώσσας (πέραν της αγγλικής)
  • Εξοικείωση με Search Engine Optimization
  • Γνώσεις Digital Marketing
  • Εξοικείωση με Magento, Joomla, Opencart

Παροχές

  • Εργασία σε ένα δυναμικό, ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης & εκπαίδευσης
  • Δυνατότητα εργασίας πάνω σε ενδιαφέροντα projects
  • Σταθερός και ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων