Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Αποθηκάριος Α' Υλών - Ζυγιστής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η QS PROFESSIONAL, εταιρεία με πολυετή πείρα στην παραγωγή και εμπορία καλλυντικών, ζητά για την παραγωγική της μονάδα στην Παιανια Αττικής, Αποθηκάριο Α΄ Υλών-Ζυγιστή.

Τα καθήκοντα της θέσης προβλέπουν :
  • Την παραλαβή και τακτοποίηση των Α΄ υλών.
  • Τη ζύγιση των Α' υλών
  • Υποστηρικτικές εργασίες για τους παραγωγούς και υπευθύνους παραγωγής κατά την παραγωγική διαδικασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργατικός
  • Οργανωτικός
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογο πεδίο επιθυμητή, όχι απαραίτητη
  • Δυνατότητα εργασίας σε περιβάλλον όπου απαιτείται σχολαστική τήρηση διαδικασιών και κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.

Παροχές

  • Απολαβές βάσει προσόντων
  • Πλήρης εργασία
  • Ευχάριστο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.