Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2016

Υπάλληλος Εταιρικού Τηλεφωνικού Κέντρου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία με Είδη Γάμου & Βάπτισης καθώς & Υλικών Χειροτεχνίας, ζητά να προσλάβει άμεσα, υποψήφια ως Υπάλληλο για το Τηλεφωνικό Κέντρο.

Καθήκοντα

- Τηλεφωνική παραγγελιοληψία

- Εξυπηρέτηση σε ερωτήματα πελατών

- Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

- Άριστη γνώση των προγραμμάτων MS Office και γνώση Internet και e-banking

- Άριστη γνώση εμπορικής αλληλογραφίας και ελληνικής γλώσσας

- Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας

- Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων ERP (εμπορική διαχείριση στο SoftOne)

- Ανεπτυγμένη ικανότητα στην επικοινωνία, ευγένεια, καλή διάθεση, ομαδικότητα

- Υψηλό αίσθημα ευθύνης και πελατοκεντρική αντίληψη

- Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον και σωστή διαχείριση άγχους

- Άριστες οργανωτικές ικανότητες, συνέπεια και αποτελεσματικότητα

- Προϋπηρεσία σε είδη γάμου & βάπτισης και υλικών για χειροτεχνίες θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

- Πλήρης απασχόληση πενθήμερη με δοκιμαστική σύμβαση 4μηνη αρχικά και σύμβαση αορίστου χρόνου μετά βάσει προσόντων