Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Οδηγός Γερανοφόρου Φορτηγού (Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας) - Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός Φορτηγού Αυτοκινήτου, γνώστης χρήσης γερανού και κάτοχος ΠΕΙ, από Τεχνικό Πολυκατάστημα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Κάτω Σχολαρίου.

Η θέση αφορά και καθήκοντα Αποθηκάριου.

Θα προτιμηθούν κάτοικοι Ανατολικής Θεσσαλονίκης, καθώς και υποψήφιοι οι οποίοι έχουν συστατικές επιστολές.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας & ΠΕΙ
  • Γνώστης χρήσης γερανού
  • Γνώστης της συντήρησης των μηχανημάτων
  • Θα προτιμηθούν κάτοικοι της Ανατολικής Θεσσαλονίκης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εργατικότητα
  • Ευγένεια

Παροχές

  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.