Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Σχεδιαστής-Πωλητής Επίπλων Κουζίνας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται σε όλη την Ελλάδα στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και επίπλων κουζίνας αναζητά Πωλητή Επίπλων Κουζίνας με έδρα την Λάρισα.

Καθήκοντα:

- Σχεδιασμός Κουζίνας σε Φωτορεαλιστικό Σχεδιαστικό Πρόγραμμα.

- Εξυπηρέτηση Πελατείας.

- Σύνταξη Προσφορών / Παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα

- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο του Ιταλικού επίπλου κουζίνας.

- Γνώση Σχεδιαστικού προγράμματος και Microsoft Office / Word, Excel, Outlook.

- Επικοινωνιακή ικανότητα, Ευγένεια, Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη.

- Γνώση σύνταξης προσφορών και παραγγελιών.

- Γνώση Αγγλικής ή Ιταλικής γλώσσας επιθυμητή.

Παροχές

- Πλήρης εξαήμερη Απασχόληση.

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάσει τα προσόντα και την εμπειρία.

- Ευκαιρίες εξέλιξης εντός του οργανισμού.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.