Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2024

Οπτικός / Οπτομέτρης

Υγεία

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η αλυσίδα καταστημάτων OJO, με 13+ χρόνια εμπειρίας στον τομέα της λιανικής πώλησης γυαλιών ηλίου και οπτικών, ζητά για τα κατάστημα της στην Κύπρο, Οπτικο ή Οπτομέτρη. Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο περιλαμβανομένης και μετεγκατάστασης στη Κύπρο.

Καθήκοντα

  • Να εκτελεί διαθλαστικές συνταγές
  • Να εκτελεί επισκευές και αναπροσαρμογές σε διορθωτικά γυαλιά
  • Να διεκπεραιώνει κάθε είδους εργασία που έχει σχέση με τις δραστηριότητες του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Οπτικού ή Οπτομέτρη από αναγνωρισμένη σχολή
  • 2ετης πείρα στη θέση του Οπτικού ή Οπτομέτρη
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες στις πωλήσεις
  • Ικανότητες οργάνωσης τόσο του χώρου όσο και του χρόνου

Παροχές

  • Άψογο OJO εργασιακό περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών με προοπτική ανέλιξης
  • Προμήθεια με την επίτευξη των στόχων πωλήσεων σε μηνιαία βάση
  • Μόνιμη και ετήσια απασχόληση με ευκαιρίες συνεχούς επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ιδιωτικό Συνταξιοδοτικό Πρόγραμμα - Pension Plan
  • Συνεχής εκπαίδευση OJO
  • Ειδικές εκπτώσεις σε προϊόντα της εταιρείας OJO
  • Ένταξη σε μια εταιρεία που έχει βραβευτεί ως “Excellent Brand Award 2024”, "Top Innovative Store Design 2023", “Best New Product Launch 2022”, “Best Value for Money Product 2021”, “Customer Oriented Franchise 2020”, “Most Promising Franchise 2019”, “In Business Award 2015”, “It’s not about ideas… Is about making Ideas Happen 2014”