Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΚΕΝΤΙΑ, που αποτελεί μια πρωτοποριακή εταιρεία λευκών ειδών και αξεσουάρ, αναζητά το επόμενο μέλος της ομάδας της για το κατάστημά μας στην Αλεξανδρούπολη! Εάν είσαι δυναμικός, φιλόδοξος και ενθουσιώδης για τις πωλήσεις, τότε εσύ μπορεί να είσαι ο άνθρωπος που ψάχνουμε!

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με ευγένεια και επαγγελματισμό
  • Προώθηση προϊόντων και επίδειξη των χαρακτηριστικών τους
  • Παραλαβές προϊόντων
  • Βοήθεια στη διατήρηση της τάξης και της καθαριότητας του καταστήματος
  • Ανάληψη ευθύνης για την επίτευξη ομαδικών στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στις πωλήσεις, ιδανικά σε καταστήματα λευκών ειδών
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Ενθουσιώδης προσέγγιση και δεξιότητα στην πώληση
  • Ικανότητα να εργαστείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον και να διαχειρίζεσαι πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα
  • Γνώση χρήσης H/Y

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και μπόνους βάσει επιδόσεων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Εκπαίδευση και κατάρτιση πάνω στα προϊόντα και τις δεξιότητες πώλησης

Αν είσαι έτοιμος/η να ενταχθείς σε μια δυναμική ομάδα και να επιτύχεις στο χώρο των πωλήσεων, στείλε μας το βιογραφικό σου. Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε και να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.