Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/3/2024

Βοηθός Προϊσταμένου Κρεατοσκευασμάτων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Hellenic Catering με έδρα στην Σίνδο Θεσσαλονίκης ενδιαφέρεται να καλύψει θέση Βοηθού Προϊσταμένου Κρεατοσκευασμάτων.

Αρμοδιότητες θέσης

  • Διαχείριση και υλοποίηση προγράμματος παραγωγής κρεατοσκευασμάτων
  • Παραλαβή Α’ & Β’ υλών – έλεγχος ποσοτικών και ποιοτικών αποκλίσεων
  • Διαχείριση εξοπλισμού τμήματος παραγωγής και έλεγχος προληπτικών συντηρήσεων
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα τεχνολογίας κρέατος
  • Συνεργασία με το τμήμα R&D για ανάπτυξη νέων προϊόντων
  • Συνεργασία με το τμήμα R&D για την ποιοτική βελτίωση υφιστάμενων προϊόντων
  • Καταγραφή αρχείων συστημάτων ποιότητας
  • Καταχώρηση δεδομένων στο σύστημα διαχείρισης παραγωγής
  • Τήρηση των κανόνων ασφάλειας και υγείας στην εργασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε θέμα αντίστοιχο με το κρέας και τη διαχείριση του
  • Προϋπηρεσία σε θέση εργασίας με κρεατοσκευάσματα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή γνώση γερμανικών
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Επιθυμητές Δεξιότητες

  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνεργασία, ομαδικότητα, μεθοδικότητα, οργάνωση
  • Δεξιότητες προγραμματισμού εργασιών
  • Καλή διαχείριση του χρόνου εργασίας
  • Δεξιότητες ηγεσίας
  • Ικανότητα για συνεχή ενημέρωση σε θέματα τεχνολογίας κρέατος

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης