Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/4/2024

Υπάλληλος Υποδοχής και Σέρβις

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΜΜΟΥΔΙΑ | ΠΑΡΓΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο AMMOS BAY αναζητά προσωπικό για το τμήμα Υποδοχής και Σέρβις.

Θέση εργασίας πλήρους και εποχικής απασχόλησης. Περίοδος εργασίας: Μάιος - Οκτώβριος 2024.

Αρμοδιότητες:

  • Καλωσόρισμα των πελατών και διαχείριση παραπόνων και αιτημάτων
  • Διαχείριση κρατήσεων
  • Σέρβις και προετοιμασία του πρωινού και εστιατορίου σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου
  • Έλεγχος του χώρου του εστιατορίου και του buffet

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Δεύτερη ξένη γλώσσα, Γερμανικών, καθώς και η ικανότητα διαχείρισης κρατήσεων θα θεωρηθεί προσόν
  • Ανάλογη προϋπηρεσία
  • Ευχάριστη επικοινωνία με τους πελάτες
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή και πλήρης ασφάλιση
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης