Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
9/4/2024

Οδηγός Διανομής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Γ. Αλεξόπουλος Α.Ε. με έδρα τον Ασπρόπυργο, παρουσία 70 χρόνων και ηγετική θέση στο χώρο της εμπορίας ανταλλακτικών για επαγγελματικά οχήματα αναζητεί Οδηγούς Διανομής εμπορευμάτων για 8ωρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Παράδοση παραγγελιών σε πρακτορεία μεταφορών και στο δίκτυο πελατών της εταιρείας εντός του νομού Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ
  • Δυνατότητα οδήγησης τόσο χειροκίνητου όσο και αυτόματου μέσου
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Πρόθυμος και συνεργάσιμος

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης εντός εταιρίας και σε διαφορετικά πόστα ανάλογα με τα προσόντα του ενδιαφερόμενου
  • Δυνατότητα υπερωριών εκτός 8ώρου
  • Ικανοποιητικός μισθός + υπερωρίες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.