Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Αποθηκάριος Κατάψυξης - Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παραγωγής τροφίμων στην Ελλάδα, αναζητά Αποθηκάριο Κατάψυξης (Picker) για την άμεση στελέχωση της ομάδας μας στη Θεσσαλονίκη.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ασφαλής φόρτωση και εκφόρτωση των προϊόντων και αποθήκευσή τους
  • Προετοιμασία παραγγελιών (Picking - Packing)
  • Έλεγχος Παραγγελιών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Απογραφές
  • Προετοιμασία και παλετοποίηση κιβωτίων για πελάτες
  • Παρακολούθηση του FIFO – FEFO στην αποθήκη
  • Σωστή τοποθέτηση παλετών και ευταξία του χώρου της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άδεια χειριστή Κλαρκ (προαιρετικό)
  • Γνώσεις χειρισμού RF
  • Προϋπηρεσία σε συνθήκες ελεγχόμενης θερμοκρασίας
  • Προϋπηρεσία σε αποθήκη τροφίμων
  • Υπευθυνότητα και Ομαδικό Πνεύμα
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας

Παροχές

  • Συνεχή εκπαίδευση & ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Πρωινή εργασία / Πενθήμερη
  • Εταιρική έκπτωση για αγορές προϊόντων
  • Εξοπλισμό ασφάλειας και Ρουχισμό