Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/3/2024

Υπάλληλος Εμπορικού Τμήματος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η LABELINK επίσημος διανομέας βιομηχανικών συστημάτων κωδικοποίησης και σήμανσης προϊόντων στην ΕΛΛΑΔΑ της HITACHI EUROPE, στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης του, ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου στο Εμπορικό τμήμα με εμπειρία σε αντίστοιχη θέση εργασίας.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Παραγγελιοληψία - Έκδοση Τιμολογίων.
  • Σχεδιασμός και συντονισμός των αποστολών των εμπορευμάτων. Παρακολούθηση της διαδικασίας αποστολής σε όλα τα στάδια.
  • Ενημέρωση τιμοκαταλόγων.
  • Καταχώρηση παραστατικών και διαφόρων λογιστικών εγγραφών.
  • Συμμετοχή στις καθημερινές διεργασίες υποστήριξης Λογιστηρίου, υποστήριξη τμήματος πωλήσεων.
  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών - προμηθευτών .
  • Παρακολούθηση αποθήκης – απογραφές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Office - Internet)
  • Άριστη γνώση ERP ( Κατά προτίμηση Entersoft)
  • Επικοινωνιακές Ικανότητες
  • Οργανωτικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες)
Προσλαμβάνουμε και προωθούμε ανθρώπους με κριτήριο, εκτός από τα τυπικά προσόντα και τις ικανότητες τους, την θέλησή τους για συνεχή βελτίωση και όρεξη για δουλειά!!

Θέλουμε ανθρώπους που θα συμβάλουν στο όραμά μας, να λειτουργούμε όλοι μαζί σαν μία ομάδα με ένα στόχο και ένα όραμα που θα μας εξασφαλίζουν την επιτυχία.

Παροχές

  • Πρωινή εργασία μερικής απασχόλησης 6ωρη ή 4ωρη
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Μισθός αναλόγως των προσόντων
  • Τα Βιογραφικά να είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ και σε μορφή PDF