Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Εκπρόσωπος Κατ’ οίκον Εξυπηρέτησης Πελατών

Υγεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ANG Medicals υπηρετεί την υγεία μέσα από τον τομέα του ιατρικού εξοπλισμού, έχοντας ως Αξίες και κύριο μέλημα την αξιοπιστία, την άριστη ποιότητα, την ενημέρωση και την ποιοτική εξυπηρέτηση τόσο των ασθενών όσο και των ιατρών.

Στο πλαίσιο ενίσχυσης της ομάδας της αναζητά:

Εκπρόσωπο Κατ’ οίκον Εξυπηρέτησης Πελατών

Αρμοδιότητες:

  • Παράδοση, παρουσίαση και τοποθέτηση ιατρικού εξοπλισμού
  • Επικοινωνία με πελάτες και προγραμματισμός κατ’ οίκον επισκέψεων
  • Παραλαβή ιατρικών γνωματεύσεων και διαχείριση εισπράξεων
  • Επικοινωνία με πελάτες για την επίλυση αποριών σχετικά με τη λειτουργία της συσκευής και την επίλυση τεχνικών θεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εξοικείωση με Η/Υ και εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας
  • Ευγένεια, διακριτικότητα, επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Eπιπρόσθετη αμοιβή σε εξυπηρέτηση έκτακτων περιστατικών
  • Παροχή εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σταθερό εργασιακό περιβάλλον