Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/04/2024

Υπεύθυνος Βάρδιας Μηχανών Extruder

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΗΒΑ

Η LMW αναζητά έναν Υπεύθυνος Βάρδιας Μηχανών Extruder, εκ μέρους ελληνικής βιομηχανίας πλαστικών, με έδρα τη Θήβα.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση και έλεγχος παραγωγικής διαδικασίας της βάρδιας
  • Εκκίνηση και ρύθμιση γραμμών παραγωγής extruder
  • Επίβλεψη χειρισμού των μηχανών σύμφωνα με τις προκαθορισμένες αποδόσεις
  • Ποιοτικός έλεγχος παραγόμενων προϊόντων
  • Παρακολούθηση απόδοσης βάρδιας και τήρηση προτύπων ISO
  • Επίβλεψη καθαρισμού των μηχανών σε τακτά χρονικά διαστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η κατοχή Απολυτηρίου Λυκείου
  • Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου Τεχνικής Σχολής
  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού μηχανών extruder
  • Γενικές μηχανολογικές γνώσεις
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Συνέπεια & υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Η εταιρεία προσφέρει τη δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο και σύγχρονο περιβάλλον, καθώς και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.