Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/2/2020

Υπεύθυνος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Συμβουλευτική εταιρεία με έδρα στον Άλιμο αναζητά Σύμβουλο υποστήριξης επενδυτών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Συγκέντρωση δικαιολογητικών, εκπόνηση μελετών για υπαγωγή σε επενδυτικά προγράμματα (ΕΣΠΑ, αναπτυξιακός νόμος, Ευρωπαικά προγράμματα)
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών για τα ανωτέρω προγράμματα
  • Ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (επιθυμητός ο μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία στον σχεδιασμό, στη διαχείριση και την παρακολούθηση συγχρηματοδοτούμενων εθνικών και ευρωπαϊκών προγραμμάτων
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Word, Excel, PowerPoint κ.ά.)
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

Δεξιότητες:

  • Άριστη επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου
  • Αποτελεσματικότητα

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με την αξιολόγηση επιλογής
  • Μεταβλητές αποδοχές βάσει επίτευξης στόχων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης