Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2022

Έμπειρο Στέλεχος Τμήματος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η συμβουλευτική εταιρεία Define Solutions Ltd στην Μεταμόρφωση Αττικής, ζητάει έμπειρο Στέλεχος για την κάλυψη θέσεως του Τμήματος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Εκπόνηση και παρακολούθηση / υλοποίηση Αναπτυξιακών Προγραμμάτων και Επενδυτικών Σχεδίων
  • Εκπόνηση επιχειρηματικών σχεδίων (business plan)
  • Ανάπτυξη σχέσεων με εν δυνάμει και υφιστάμενους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι Κατεύθυνσης Οικονομικών (επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών)
  • Απαραίτητη ελάχιστη εμπειρία 2 έτη στην εκπόνηση και παρακολούθηση / υλοποίηση Αναπτυξιακών Προγραμμάτων και Επενδυτικών Σχεδίων
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ (MS Office), ΠΣΚΕ
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και εργασίας ως μέλος ομάδας
  • Ισχυρή προσωπικότητα και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Δυνατότητα εξέλιξης και μακροχρόνιας σταδιοδρομίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση