Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/05/2024

Υπεύθυνος Βάρδιας

Εστίαση

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τα καταστήματα Petite Fleur, οι cozy chocolaterie , αναζητούν για το κατάστημά τους στο εμπορικό κέντρο Designer Outlet Athens στα Σπάτα(πρώηνMCARTHUR GLEN):

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΒΑΡΔΙΑΣ

Περιγραφή θέσης:

  • Συντονισμός βάρδιας και έλεγχος των πόστων του καταστήματος.
  • Διαχείριση ταμείου.
  • Παραγγελία & παραλαβή προμηθειών καταστήματος.
  • Διαχείριση βαρδιών εργαζομένων καταστήματος, παροχή feedback.
  • Εξασφάλιση τήρησης κανόνων υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων & του προσωπικού , συντονισμός καθαριότητας καταστήματος .
  • Διαχείριση παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώση Η/Υ και των προγραμμάτων του MS Office (Word, Excel).
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και καλή επικοινωνία.
  • Προσαρμοστικότητα - Ευελιξία.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες .

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με προτεραιότητα στον εργαζόμενο.
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Δωρεάν γεύμα ημερησίως.
  • Προοπτικές συνεχούς εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρία.

Κάθε αίτηση αντιμετωπίζεται χωρίς διακρίσεις, με υπευθυνότητα και απόλυτη εχεμύθεια.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.