Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/5/2023

Υπάλληλος εξυπηρέτησης ασθενών ιδιωτικού ιατρείου - Reception/Γραμματεία

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Διδακτορικό (PhD)

Ιδιωτικό Ιατρείο με έδρα την ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ με οργανωμένη reception και τηλεφωνικό κέντρο, αναζητά νέα υπάλληλο μέχρι και 29 ετών , Διοικητικό προσωπικό για Καλωσόρισμα, Εξυπηρέτηση Ασθενών, Τηλεφωνικό Κέντρο/ Γραμματεία: διαχείριση ραντεβού και αιτημάτων πελατών, δια ζώσης Ενημέρωσης Πελατών και Πωλήσεις, για κάλυψη νέας θέσης εργασίας με πλήρη ετήσια απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης

  • Οργάνωση και Διαχείριση Εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων τηλεφωνικού κέντρου/ Γραμματείας
  • Λήψη και κατάλληλη καταγραφή/επιβεβαίωση Ραντεβού Ασθενών (τηλέφωνο & e-mail), με τήρηση διαδικασιών, ώστε να διασφαλίζεται η κατάλληλη εξυπηρέτηση κάθε πελάτη.
  • Έκδοση παραστατικών με ενημέρωση Ιστορικό Ασθενών C.R.M. (Customer Relationship Management).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου (πτυχίο Μαρκετινγκ - ΔΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ-ΑΕΙ με κατεύθυνση μεταπτυχιακής εξειδίκευσης μάρκετινγκ ή διοίκηση θα αξιολογηθεί θετικά)
  • Γνώσεις χρήσης Η/Υ
  • Επαρκής γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πιστοποιτικό Covid-19

Δεξιότητες

  • Υπευθυνότητα για Προγραμματισμό
  • Οργάνωση και αποτελεσματική διαχείριση καθημερινών εργασιών και επιχειρησιακών λειτουργιών
  • Επικοινωνίας, Συνεργασίας, Ομαδικότητας

Παροχές

  • Ευχάριστο και Ασφαλές εργασιακό περιβάλλον
  • Ασφαλιστική κάλυψη (άδειες, δώρα, επιδόματα)
  • Ικανοποιητικές αποδοχές και Bonus βάση Αποτελεσματικότητας, Παραγωγικότητας, Αποδοτικότητας. Δυνατότητες εξέλιξης και σε άλλα τμήματα
Τρόπος επικοινωνίας:
Εφόσον υπάρχουν οι παραπάνω Ικανότητες και Δεξιότητες, Αγάπη για τον εαυτό με θέληση για απασχόληση, μπορείς να μοιράζεσαι κάθε στιγμή το πάθος για την άριστη εξυπηρέτηση κάθε Ασθενή/πελάτη με ευγένεια στην επικοινωνία και ποιότητα στην παροχή υπηρεσιών και προϊόντων, σε εκφράζει η καλή και με προοπτικές επαγγελματική απασχόληση, και επιθυμείς επαγγελματική απασχόληση σε ένα σταθερό, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον, παρακαλούμε μπορείς να καλέσεις εργάσιμες ημέρες Δευτέρα - Παρασκευή και ώρες 10:00 – 15:00 για να γίνει συνεννόηση, να οριστικοποιηθεί μέρα και ώρα προσέλευσης στο ιατρείο για την κατάλληλη συμπλήρωση αίτησης εργασίας.
Ωράριο απασχόλησης: 11.00-19.00. Πιστοποιητικό εμβολιασμού COVID -19.
Παρακαλώ να σταλθεί το βιογραφικό σας στο email hrpapastavroumedical@gmail.com
ΘΕΜΑ – ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τηλ. Επικ.: 6972195565