Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/11/2022

Υπάλληλος διαχείρισης ιστοσελίδας & social media

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Το Jobfind.gr, για λογαριασμό πελάτη του, κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, αναζητά Υπάλληλο διαχείρισης ιστοσελίδας & social media.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των σελίδων της εταιρείας στα social media (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, LinkedIn) και email marketing
  • Σχεδιασμός, παρακολούθηση και βελτιστοποίηση Google Ads και αξιολόγηση μέσω Google Analytics
  • Διαχείριση της εταιρικής ιστοσελίδας και βελτίωση του SEO
  • Παρακολούθηση της αγοράς και των ανταγωνιστών
  • Οργάνωση γραφείου & προγραμματισμός συναντήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση των social media, online ads & e-marketing
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο σχετικής ειδικότητας θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και ανταπόκρισης σε deadlines
  • Ικανότητα διαχείρισης budget
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας