Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2024

Γραμματεία πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των μεταλλικών συσκευασιών με έδρα το Βιομηχανικό Πάρκο Άνω Λιοσίων Αττικής αναζητά να προσλάβει υποψήφιο/-α για πλήρη απασχόληση στη θέση Γραμματείας πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη, καταχώριση και διαχείριση παραγγελιών.
  • Παρακολούθηση των παραγγελιών και χρόνων παράδοσης
  • Διαχείριση εισαγωγών και συνεργασία με μεταφορικές για την διακίνηση και παραλαβή των παραγγελιών
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων εσωτερικού (προετοιμασία διαφόρων reports, στατιστικά στοιχεία, επικοινωνία με πελάτες, διαχείριση παραγγελιών και επιστροφών, κλπ)
  • Επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρίας.
  • Εφαρμογή των πολιτικών & κανόνων λειτουργίας της επιχείρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση PYLON και προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.
  • Απόφοιτος/ απόφοιτη ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ ή ισότιμης σχολής εξωτερικού.
  • Ευγενικός χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα.

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Σταθερός μισθός & Bonus επί των πωλήσεων
  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής δωρεάν Εκπαίδευση, Υποστήριξη και Καθοδήγηση