Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α-Β

Εστίαση

Πόλη ΛΑΓΑΝΑΣ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ

                                       Το εστιατόριο BALSAMICO στην παραλία του Λαγανά στην Ζάκυνθο ζητά

                                                                                    ΜΑΓΕΙΡΑ Α-Β

Αρμοδιότητες:

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει:
Να έχει γνώσεις και εμπειρία σε μοντέρνες τεχνικές για μαζική εστίαση και a la carte.
Να ενημερώνει όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες και λίστες πρότυπων διαδικασιών υγιεινής – ποιοτικού ελέγχου τροφίμων και κανόνων ασφαλείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε εστιατόριο η ξενοδοχείο Ala cart μεγάλης παραγωγής
Απαραίτητη γνώση των διαδικασιών και πολιτικών (ISO 22000, HACCP) που αφορούν την προετοιμασία, την παραλαβή, την αποθήκευση και την απολύμανση των χώρων παρασκευής και τροφίμων.
Ευγενική, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα, προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη.
Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης, ομαδικότητα και συνεργασία.

Παροχές

Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων μεταξύ 1200 - 2400 ευρώ.
Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
Άριστο περιβάλλον εργασίας.
Πλήρης διατροφή.
Διαμονή σε κατάλυμα δυο ατόμων η σε ατομικό με μια μικρή επιβάρυνση(100-150 ευρώ)
​Παρακαλούμε να καταχωρίσετε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.