Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/09/2021

Στέλεχος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η qmetric | HR Solutions, επιθυμεί να στελεχώσει, για λογαριασμό της AgroApps, τη θέση του

Στελέχους Γραμματειακής Υποστήριξης

Η εταιρεία-πελάτης

Η AgroApps είναι μία νεοσύστατη, δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία η οποία υποστηρίζεται από την Space Hellas SA. Αποστολή της είναι η επίλυση των προβλημάτων της σημερινής γεωργίας με την δημιουργία συστημάτων τα οποία αντιμετωπίζουν τις προκλήσεις της ζωής χρησιμοποιώντας εξελιγμένα μαθηματικά μοντέλα, τεχνολογίες μηχανικής μάθησης, δορυφορικά και μετεωρολογικά δεδομένα, και μοντέλα ανάπτυξης καλλιεργειών.

H τεχνογνωσία της ομάδας, σε συνδυασμό με την διαρκή έρευνα έδωσαν ξεχωριστή δυναμική στην εταιρεία, η οποία σήμερα προσφέρει ένα μεγάλο εύρος υπηρεσιών. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, η εταιρεία αναζητεί Στέλεχος Γραμματειακής Υποστήριξης.

Η θέση

Ο/η υποψήφιος/α που θα επιλεγεί θα εργάζεται στα νέα γραφεία της εταιρείας στη Θεσσαλονίκη και τα καθήκοντά του/της θα περιλαμβάνουν:
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, αλληλογραφίας, αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Γραμματειακή υποστήριξη, υποστήριξη διοικητικών & οικονομικών λειτουργιών
  • Διαχείριση προμηθειών και καθημερινής λειτουργίας του γραφείου
  • Υποστήριξη τμήματος διαχείρισης έργων
  • Προγραμματισμός συναντήσεων, οργάνωση ταξιδιών & εκδηλώσεων
  • Λοιπές υποστηρικτικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

Το προφίλ σας

Προκειμένου να είστε σε θέση να ανταποκριθείτε στα καθήκοντα της θέσης, θα πρέπει να διαθέτετε τα ακόλουθα:

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε θέσεις γραμματείας, ιδανικά στον κλάδο των υπηρεσιών
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα και ευχέρεια στην επικοινωνία με πελάτες – προμηθευτές – συνεργάτες - συναδέλφους για την καθημερινή διεκπεραίωση υποθέσεων και εκκρεμοτήτων και την επίλυση προβλημάτων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα προγραμματισμού, οργάνωσης και ολοκλήρωσης εργασιών σε προκαθορισμένο χρόνο (deadlines), ως μονάδα και ως μέλος ομάδας εργασίας
  • Αναπτυγμένη ικανότητα multitasking

Παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει

Εφόσον επιλεγείτε για την κάλυψη της θέσης, σας προσφέρονται τα ακόλουθα:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ιδιωτική ασφάλεια υγείας.
  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Κάλυψη κόστους εκπαιδεύσεων σε θέματα που σας ενδιαφέρουν.
  • Πλήρης απασχόληση.

Ενδιαφέρεστε;

Διακρίνεστε για τις οργανωτικές σας ικανότητες και τις ισχυρές δεξιότητες διαπροσωπικών σχέσεων;

Εάν ναι, τότε μπορείτε να υποβάλετε την αίτησή σας εδώ ή στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@qmetric.gr αναφέροντας τον τίτλο της θεσης.

Η εταιρεία μας τηρεί αυστηρούς κανόνες εχεμύθειας και εμπιστευτικότητας και συμμορφώνεται πλήρως με τον ευρωπαϊκό κανονισμό για την προστασία των προσωπικών δεδομένων.