Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Υπεύθυνο Έκδοσης Μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της παραγωγής κουφωμάτων αλουμινίου με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ Ν. Ραιδεστού, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Έκδοσης Μισθοδοσίας.

Αρμοδιότητες

  • Έκδοση μισθοδοσίας και αποδείξεων πληρωμής
  • Σύνταξη συμβάσεων εργασίας, μεταβολές ωραρίων, προσλήψεων, αποχωρήσεων, βεβαίωσης αποδοχών
  • Διαχείριση ΕΡΓΑΝΗ - Διαχείριση αδειών και ασθενειών
  • Παρακολούθηση και ενημέρωση για αλλαγές στην Εργατική και Ασφαλιστική νομοθεσία
  • Διατήρηση αρχείου εργαζομένων

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Πτυχιούχος ΤΕΙ | ΑΕΙ Λογιστικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης
    • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
    • Γνώση Εργατικής και Ασφαλιστικής νομοθεσίας
    • Εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα
    • Οργανωτικές ικανότητες

    Παροχές

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλισης