Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/10/2018

Τεχνικός Delivery

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία μαςένα από τα μεγαλύτερα & πιο ολοκληρωμένα market μπαταρίας υψηλής εξειδίκευσης, τόσο στα προϊόντα πώλησης, όσο & στην παροχή υπηρεσιών, ενδιαφέρεται να προσλάβει για το υποκατάστημα της στη Δυτική Θεσσαλονίκη, Τεχνικό Delivery.

Κύρια καθήκοντα

  • Τοποθέτηση συσσωρευτών σε διάφορες εφαρμογές (αυτοκίνητο, φορτηγό, λεωφορείο, αναπηρικό αμαξίδιο, ηλεκτρικό αμαξίδιο, κτλ ) στο κατάστημα
  • Τοποθέτηση συσσωρευτών σε διάφορες εφαρμογές (αυτοκίνητο, φορτηγό, λεωφορείο, αναπηρικό αμαξίδιο, ηλεκτρικό αμαξίδιο, κτλ) εκτός καταστήματος
  • Διαχείριση service συσσωρευτών

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής ειδικότητας μηχανικού ή ηλεκτρολόγου οχημάτων ή ηλεκτρολόγου εγκαταστάσεων
  • Βασική γνώση Η/Υ
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα, εστίαση στο αποτέλεσμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Επιθυμητά προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση εμπορικών και επιχειρηματικών συστημάτων (ERP)
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και οργάνωσης
  • Ικανότητα ανάπτυξης και διατήρησης καλών σχέσεων με πελάτες-προμηθευτές-συναδέλφους

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον με προοπτική προσωπικής επαγγελματικής εξέλιξης.