Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2021

Σύμβουλος Συγχρηματοδοτούμενων Έργων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται έμπειρη/ος Σύμβουλος Συγχρηματοδοτούμενων Έργων από εταιρεία συμβούλων με έδρα τους Αμπελόκηπους Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Μελέτη και διαχείριση έργων ΕΣΠΑ
  • Μελέτη και διαχείριση έργων του Αναπτυξιακού Νόμου
  • Σύνταξη τεχνοοικονομικών μελετών βιωσιμότητας
  • Παρακολούθηση υλοποίησης τεχνικών έργων
  • Οικονομική παρακολούθηση υλοποίησης έργων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Μηχανικού ή Οικονομολόγου
  • Μεταπτυχιακές σπουδές επιθυμητές
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ομοειδείς αρμοδιότητες
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε Ευρωπαϊκά ή Ερευνητικά προγράμματα
  • Επιθυμητή εμπειρία σε έργα του τομέα Εξοικονόμησης Ενέργειας και Πορστασίας Περιβάλλοντος
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικός Μισθός
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας