Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/3/2024

Τεχνικό Προσωπικό

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η CARAMONDANI HELLAS, εμπορική εταιρεία με έδρα τα Μελίσσια Αττικής και με αντικείμενο το εμπόριο υλικών για ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις, ζητεί Τεχνικό Προσωπικό για στελέχωση του τεχνικού τμήματος.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση συστημάτων και εξοπλισμού που αποτελούν το εμπορικό αντικείμενο της εταιρείας όπως: συστήματα επεξεργασίας λημμάτων (λιποσυλλέκτες, ελαιοδιαχωριστές , βιολογικοί καθαρισμοί), συστήματα πυρόσβεσης (βάνες, βαλβίδες, αισθητήρες), συστήματα επεξεργασίας νερού (αφαλατώσεις), κ.α.
  • Εντοπισμός και επιδιόρθωση βλαβών
  • Συναρμολόγηση συστημάτων βιολογικού καθαρισμού
  • Σύνταξη τεχνικών αναφορών και κοστολόγηση εργασιών – ανταλλακτικών
  • Πώληση τεχνικών υπηρεσιών, συμβολαίων συντήρησης και τεχνικών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνικής σχολής
  • Καλές Τεχνικές γνώσεις υδραυλικών
  • Γενικές Τεχνικές γνώσεις ηλεκτρολογικών ή/και ηλεκτρονικών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώση της αγγλικής
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
  • Γνώση Η/Υ: Word, Excel, Outlook
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εμπειρία σε πωλήσεις τεχνικών προϊόντων/υπηρεσιών θα εκτιμηθεί

Παροχές

H εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Ομαδική Ασφάλεια ζωής και υγείας