Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/02/2019

Υπάλληλος Συνεργείου (Κωδ. Θέσης.: TYR2_0219)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Συμβούλων UPGRADE Consulting and Training για λογαριασμό πελάτη της, την εταιρεία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΕ, μία από τις σημαντικότερες εταιρείες εμπορίας-διανομής ελαστικών τόσο στην λιανική όσο και την χονδρική, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Συνεργείου (Έδρα: Τρίκαλα)
Κωδικός Θέσης: TYR2_0219

Αρμοδιότητες:
• Εξυπηρέτηση πελατών
• Συντήρηση και επισκευή ελαστικών και ζαντών
• Ευθυγράμμιση
• Ζυγοστάθμιση

Απαραίτητα Προσόντα

• Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών
• Γνώσεις στο αντικείμενο των ελαστικών
• Γνώσεις ανάρτησης
• Γνώσεις στον τομέα των οχημάτων
• Επαγγελματισμός και συνέπεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
• Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
• Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
• Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο: 2311 2411 36
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, αναγράφοντας απαραίτητα τον κωδικό θέσης
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.