Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Διακοσμητής/τρια - Πωλητής /τρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία GK MOBILI που δραστηριοποιείται στην κατασκευή επίπλων, ειδικών κατασκευών και επίπλων κουζίνας, αναζητά για το κατάστημα Χαλανδρίου, διακοσμητή-τρια.

Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός και προτάσεις διακόσμησης.
  • Ανάληψη projects σε συνεργασία με διακοσμητές, αρχιτέκτονες και κατασκευαστικές εταιρείες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD, SKETCHUP ή αντιστοίχων)
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στο χώρο του επίπλου και επίπλου κουζίνας
  • Επιθυμητό πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Γνώση αγγλικών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Βonus επί των πωλήσεων
  • Υψηλού επιπέδου κατάρτιση πάνω στις ειδικές κατασκευές επίπλων και υλικών
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.