Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2021

Διαχειριστής - Διαχειρίστρια Eshop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή θέσης:

Αναφερόμενος/η ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την υποστήριξη των καθημερινών διαδικασιών λειτουργίας του e-shop.

Οι αρμοδιότητες του/της ενδεικτικά περιλαμβάνουν τα εξής:

Data entry, καθημερινή ενημέρωση προϊοντικού μείγματος και κατηγοριών
Ανέβασμα προϊόντων και φωτογραφιών
Δημιουργία εικαστικών για προωθητικές ενέργειες
Διαχείριση E-shop καταστήματος
Διαχείριση παραγγελιών στο back-end, παρακολούθηση αποθεμάτων και έλεγχος τιμών
Καθημερινή επικοινωνία με την αποθήκη για την ορθή και άμεση συλλογή, συσκευασία και αποστολή των παραγγελιών
Διαχείριση cross-marketing ενεργειών, promotions

Απαραίτητα Προσόντα

Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας
Καλή γνώση χειρισμού H/Y
Καλή γνώση αγγλικών
Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου
Γνώση διαδικασιών e-shop και προηγούμενη σχετική εμπειρία
Εξοικείωση στη χρήση των social media

Παροχές

Πλήρης απασχόληση
Αρχικές αποδοχές έως 1.000 ευρώ
Εργασία σε σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης και επιπρόσθετες παροχές
Εκπαίδευση στη διαχείριση αποθήκης και logistics
Εκπαίδευση στα προϊόντα σε συνεργασία με τις εταιρίες